התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

תקנות דודי קיטור

דודי קיטור – יצירת אנרגיה על ידי שימוש בלחץ מים גבוה

דודי קיטור הם דודים שאמורים להעניק אנרגיית חום מסוימת. הקיטור עצמו נוצר מבערה של דלק מוצק או נוזלי וכך למעשה נוצר לחץ אוויר גבוה מאוד, זהו הקיטור. את הקיטור אנחנו יכולים לראות אפילו מהסיר בו אנחנו מבשלים ובעיקר בסיר לחץ שם אפשר לראות מה קורה ללחץ אוויר שיוצא דרך חור אחד קטן. הקיטור משמש לחימום והחימום הזה יכול להיות חימום של מים או של כל חומר אחר. משתמשים בו בתעשייה וגם במגזר הפרטי כדי לחמם את המים ממש כמו דוד חשמלי. הקיטור יכול להיות מסוכן ומדובר בלחץ מים גבוה ולכן יש לותקנות ברורות ומחמירות.

תקנות דודי קיטור: חשוב להכיר את כולן

כדי להפעיל דוד קיטור או דוד הסקה יש צורך במפעיל אחד מוסמך לפחות שיהיה נוכח בכל פעם והוא זה שחייב להפעיל אותו. יכול להיות שיהיו עוד עובדים שיכירו את המערכת אך לפחות אחד מהם חייב להיות באזור כדי לספק את המבוגר האחראי. חשוב מאוד שהעובדים יכירו את המערכת ויבינו את הסכנות שלה וכך הם יידעו כיצד צריך להפעיל אותה בצורה בטיחותית ונכונה.

המים שמתחממים בעזרת הקיטור חייבים להיות במיכל סגור כאשר הלחץ יהיה גדול מלחץ אטמוספרי. טמפרטורת המים תהיה גבוהה ממאה מעלות צלזיוס אך נמוכה מטמפרטורת רתיחת המים בלחץ עבודה. בדיקות תקנות יהיו חובה למערכת באופן שוטף.

ההספק שלדוד הקיטור יהיה גדול מ1200 קילו וואט או שהתפוקה שלו תהיה גדולה ממיליון קילו קלוריות בשעה.

הכי חשוב: מפעיל מוסמך בכל רגע

אחד הדברים החשובים ביותר בתקנות וכללים בעיקר לגבי קיטור היא לא שהם קיימים אלא היישום שלהם. היישום שלהם חשוב מאוד ואם הוא לא יבוא לידי ביטוי אז מהשווים התקנות המחמירות ביותר. בכל פעולה שקשורה בקיטור חייב להיות מפעיל מוסמך שיהיה אחראי במשמרת שלו, שזה כולל הפעלה תקינה ובטיחותית ותחזוקה שוטפת. התפעול שלדוד הקיטור יהיה אך ורק לפי הנהלים כולל ידע מלא בתפעול המערכת, שטיפה שלה ופעולות במקרה חירום כמו כיבוי הקיטור והיכרות מהם הסימנים שמעידים על סכנה.

קיטור אחזקות - תפעול דודי קיטור באופן מקצועי וקפדני

קיטור אחזקות מתקינה ומספקת שירותי תפעול ותחזוקת דודי קיטור תוך הקפדה מחמירה על תקנות דודי הקיטור. אצלנו אתם להיות סמוכים ובטוחים כי דודי הקיטור יופעלו על ידי מפעיל דודי קיטור מוסמך, כך שבכל מקרה של תקלה או בעיה מפעיל הדוד יספק מענה מיידי.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן