התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

שאלות ותשובות

בהחלט ניתן לרכוש דודי קיטור משומשים מכל סוג ולכל מטרה רק על מנת ושנוכל להעניק עבורכם את השירות ולמצוא בעבורכם את דודי הקיטור המתאימים לכם ביותר חייגו אלינו – 073-7815921 ונשמח לעמוד לשירותכם.

בהחלט כן, יש שימוש רב בקיטור בבית הניקוי הבית למשל: שימוש בשואב אבק העובד על קיטור או השימוש במגהץ קיטור. ישנם שימושי רבים בקיטור בתחומים רבים.  אם יש לך תחום ספציפי או לקבלת ייעוץ חינם.

אתה מוזמן לחייג אלינו ל 073-7815921 ונשמח לעמוד לשירותך.

בהחלט כן, ניתן לרכוש דודי קיטור משומשים לכל מטרה. חשוב לציין כי יש להתייעץ עם בעל מקצוע שמתחמחה בשימוש בדודי קיטור לפני כל רכישה של דודי קיטור (משומשים או חדשים).

לקבלת ייעוץ ללא עלות נשמח אם תיצור עימנו קשר 073-7815921 תודה.

מים רכים הם מים שהם בעלי ריכוזיות נמוכה של מגנזיום וסידן, לכן טיפול במים לא גורמים להצטברות של אבנית בדודי קיטור ובכל מה שבעצם בא במגע עימם. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר במספר: 073-7815921 ונשמח לעמוד לשירותך.

שלום רב, על מנת להתאים עבורך את סוגי דודי קיטור המשומשים המתאימים ביותר עבורך נשמח עם תיצור עימנו קשר במספר073-7815921 ונשמח לעמוד לשירותך.

מים רכים אלו מים שאין בהם יוני סידן ויוני מגנזיום רבים, ולכן לא גורמים להצטברות אבנית במים. האבנית פוגעת בכל מה שבא במגע ממושך עם מים למשל: דודי שמש, בקומקומים חשמליים וגם כמובן בדודי קיטור. משקעי אבנים אלו פוגעים באיכות ובתקינות עבודתו של המכשיר.
אתם מוזמנים לחייג אליינו למספר 073-7815921 ונשמח לעמוד לשירותכם.

הכוונה היא שימוש במים שמותאמים לעבודה בקיטור הם מים בעלי תרכובת מעט שונה ולכן הם לא פוגעים בדוד הקיטור עצמו או נפגעים מהשימוש בו. לפרטים נוספים ושאלות נוספות פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

בהחלט תוכל לקבל אינפורמציה מלאה ומקיפה לגבי כל הנושאים ובכללם חיסכון באנרגיה ללא עלות
חייג אלינו למספר 073-7815921 ונשמח לעמוד לשירותך.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן