התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

עבודות ריתוך

אנו בחברת קיטור (אחזקות) בע"מ – מתמחים בביצוע עבודות ריתוך ברמת איכות גבוהה המתאימה לכל סוגי התעשיות. הוותק והניסיון שלנו מעניקים לכם את הביטחון כי כל עבודה מבוצעת בצורה הטובה והמקצועית ביותר.
 
 
  • שימוש בציוד חדשני ואיכותי, למניעת פגיעה במתכת
  • עבודה בעזרת טכנולוגיה אוסטרית של Fronius
  • ריתוך בעזרת ארגון, צנרות פלדה ופלב"ם

עבודות ריתוך שאפשר לסמוך עליהן

כחלק מעיסוקנו בשדרוג, בשיפוץ ובתיקון דודי קיטור ומערכות נלוות, ביצוע ריתוכים הינו חלק בלתי נפרד מעבודתנו היומיומית. אנו יודעים כי בעבודות ריתוך אי אפשר להתפשר על סטנדרטים של איכות ובטיחות, שכן פעולות אלו הינם חלק בלתי נפרד מעמידותו, חוזקו, בטיחותו ופעילותו התקינה של המוצר או ההתקן הסופי.

חברת קיטור אחזקות שמה דגש רב על ביצוע ריתוך נקי ומדויק, חזק ובטוח, ההופך שני חלקי מתכת מופרדים לחלק אחד, בלתי ניתן להפרדה – כדי להבטיח לכם את העבודה הטובה ביותר.

 
חברת קיטור אחזקות בע״מ מציעה לכם להתעניין גם במחליף חום פלטות >>

מצטיינים גם בגימור

העבודות מתבצעות בדרך כלל באמצעות חומר נוסף, המשמש סוג של דבק המדביק את החלקים השונים של המתכת. שימוש שכזה משאיר בהכרח פס הפוגע במראה החיצוני של המוצר המוגמר. בחלק מהמקרים פס זה אינו משמעותי במיוחד, אך במקרים אחרים, כגון בעיצוב פנים, גימור רשלני לא יכול להתקבל בשום פנים ואופן.

הרבה מהרהיטים וחפצי הנוי מוזמנים על ידי מעצבי הפנים באופן מיוחד אצל אומני מתכת, וריתוך רשלני יהרוס גם את השם של יצרן המוצר וגם את השם של המעצב. אנו בחברת קיטור אחזקות עושים מאמצים רבים כדי להביא ללקוחותינו את השיטות החדישות ביותר לביצוע הפעולה במטרה לדאוג לעבודה נקייה ולגימור טוב יותר של עבודות ריתוך.

זקוקים לשירותי רתכות? חייגו אלינו לקבלת פרטים ולהצעת מחיר: 073-7815921

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן