התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

מתי נעדיף לשכור דודי קיטור?

הסבר קצר על דודי קיטור וחשיבותם לעבודה של כל תעשייה מודרנית

בעולם המודרני והתעשייתי כפי שאנחנו מכירים אותו, אין מפעל שיכול לעבוד בלי עבודה איכותית של דוד קיטור. דוד הקיטור הוא למעשה מכשיר יחסית פשוט, שמורכב משלושה חלקים עיקריים – מערכת הבקרה, שבשליטתה נמצאים מערכת הבעירה ומכל המים. הדלק שמוזן למערכת הבעירה נשרף ויוצר את החום הנדרש להפיכת המים שבמכל לקיטור – אדי מים בלחץ גבוה – שאותם מנצלים להנעת טורבינות שונות וכך למעשה לייצור אנרגיה. מכיוון שייצור אנרגיה יעיל הוא תנאי בסיסי לכל מפעל בקנה מידה בינוני ומעלה – דודי קיטור הם רכישה הכרחית לכל מפעל שכזה. עם זאת, קיימת גם אפשרות אחרת – אפשרות של השכרת דודי קיטור. נסקור בקצרה מתי האופציה הזו תהיה רלוונטית ונעדיף לשכור את דודי הקיטור מלרכוש ולהתקין אותם באופן קבוע.

מתי נפנה דווקא להשכרת דודי קיטור?

  • בתור התחלה – השכרת דודי קיטור היא רלוונטית במצב שבו דוד הקיטור הקבוע של העסק שלנו יצא מפעילות, נשלח לתיקון, או שנדרשת לנו עבודה של דודי קיטור לזמן קצר-טווח יחסית בנוסף לעבודה הרגילה של דודי הקיטור בעסק שלנו. במצב כזה לא נתקין דוד קיטור קבוע נוסף בעסק שלנו – נשכור דוד קיטור זמני שיעבוד בצורה איכותית כמו זה שהוא מחליף או מתגבר זמנית.

  • עוד סיטואציה שבה נצטרך לשכור דודי קיטור היא בפרויקטים חיצוניים ובעבודות שיוצאות מתחום בית העסק שלנו – גם באלה נחוץ לנו פתרון לקיטור ולייצור אנרגיה, אך אין לנו את האפשרות להתקין דוד באופן קבוע במיקום שלא שייך לנו. לכן נשכור דוד קיטור ונשתמש בו בצורה זמנית – עד סיום הפרויקט הרלוונטי.

השכרת דודי קיטור – רק משירות אמין ואיכותי המתמחה בכך

כאמור, שירות של השכרת דודי קיטור הוא שירות קצר-טווח יחסית, ובכל מקרה בסיטואציה שבה אנחנו זקוקים לדוד באופן קבוע נרכוש ונתקין אותו ולא נשכור אותו. עם זאת, גם בפתרון קצר טווח נחוץ לנו תפעול איכותי ומענה מקצועי איכותי מצד החברה המשכירה – לכן עלינו לפנות רק לבעלי מקצוע איכותיים ומנוסים בתחום, שיתאימו לנו את ההשכרה המתאימה לנו ביותר.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן