התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
Search
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

לחסוך בירוק

כיצד קיטור אחזקות חוסכת לכם כסף ואנרגיה במערכות הקיטור ועוזרת בשמירה על הסביבה

בואו לשמור על אנרגיה ירוקה ולחסוך בירוק

חברת קיטור (אחזקות) בע"מ מתמחה במתן שירותי ייעול וחיסכון באנרגיה ובכסף עבור לקוחות כגון קיבוצים, מוסדות, מפעלים, בעלי ציי רכב ועוד. כיום ישנן מספר דרכים לחסוך באנרגיה בתחום הקיטור, כמו ביצוע שיפורים ושדרוגים בדוד ובמערכות הקיימות, כאשר הדרך העיקרית הינה שימוש במגנטים.

איך יוצרים אנרגיה ירוקה

השימוש במגנטים על צינורות העברת אנרגיה (גז, דלק, סולר וכו') תורם להעברה טובה יותר של האנרגיה בצנרת ולבעירה טובה יותר בשלב הסופי. שיפור הבערה מביא לחיסכון בחשמל ומפחית את זיהום האוויר. לכן נחשב הדבר לפעילות ירוקה ולשימוש בטכנולוגיה ירוקה – לחסוך, ובירוק!
נציגי קיטור (אחזקות) מגיעים לקיבוץ או מפעל בודקים ומעריכים את תפוקת הדוד. בהתאם לבדיקה מגבשת החברה תוכנית ייעול מתקדמת ומציעה פתרונות לייעול התפוקה ולתעבורת אנרגיה טובה יותר. לאחר אישור העבודה, מגיע צוות החברה המיומן, מתקין את הציוד ומשדרג את כל מערך הקיטור.

על מנת להביא לניצול אידיאלי של המכשור ברשותכם, מבצעת החברה גם שינויים ושדרוגים בדוד עצמו, כגון התקנת התקן מגנטי מלא – דבר המצריך שינוי במערך הדוד כולו ולא רק ברמת הצנרת. כמו כן, כדי להביא לניצול טוב יותר של השריפה, קיטור (אחזקות) מספקת גם שירותי שדרוג מבערים, ותורמת בכך לחיסכון נוסף.

 
רוצים להתחיל לחסוך בירוק?
חייגו ל- 073-7815921

הגדלת קצב העבודה והפחתת עומס בעלות ללא תחרות

בנוסף לכל האמור לעיל, מספקת החברה שירותי שיפור ושיפוץ של מערכות קיימות. השיפור מבוצע באמצעות התקנת בקרים דיגיטליים מתוכנתים, שגורמים למערכת לעבוד באופן אופטימלי. המכשור דואג להפחתת העומס על הציוד, מבלי לפגוע בקצב העבודה. למעשה, קצב העבודה גדל.

אם לא די בכך – לפי חישוב השכר על העבודה אותה ביצעה החברה, ביצוע העבודה לא דורש מהמפעל או מהקיבוץ להשקיע שקל או להכניס את היד לכיס כלל – התשלום עבור השירות הינו 50% מסכום החיסכון החודשי – למשך 36 חודשים.

לחיסכון במלוא הקיטור, פנו עוד היום אל קיטור (אחזקות) בע"מ ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן