התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
Search
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

התקנת דודי קיטור

מחפשים שירותי התקנת דודי קיטור? אתם בדיוק במקום הנכון.

לפרטים ולהזמנת שירותי התקנה חייגו עכשיו 073-7815921

בטיחות היא מילת המפתח

דוד קיטור הוא מתקן שתפקידו להעביר אנרגיית חום ממקום אחד לאחר. באמצעות אנרגיה זאת יכולים לפעול מכונות ומתקנים שונים, החל ממכונת כביסה, עבור במכונות שאיבה וכלה במכונות גדולות אחרות המשמשות בתעשייה. על מנת להבטיח שהדוד יפעל כמו שצריך ויספק את האנרגיה הנדרשת למכשיר הפועל באמצעותו – חשוב מאוד לדאוג שתתבצע התקנת דודי קיטור מקצועית, על ידי טכנאים מוסמכים.

התקנה שתבוצע לא כראוי תגרום לכך שהדוד לא יפעל כראוי, דבר שכמובן יפגע בפעולה התקינה של המכונה, ועלול לגרום להפסדים.

קיטור לשירותכם

קיטור מתמחה בתחום מכונות הקיטור ודודי הקיטור מזה עשרות שנים, ומפעילה צוות טכנאים מוסמכים ומנוסים. הטכנאים עברו את כל ההכשרות הנדרשות להתקנת דודי קיטור, והם מבצעים את העבודה במקצועיות וביסודיות – בדיוק על פי הדרישות, כולל מינוי של מפעיל מוסמך מטעם המפעל, שיהיה אחראי על הפעלת הדוד בהתאם להנחיות.

מחויבות לשירות

קיטור משווקת דודי קיטור מתוצרת החברות הטובות ביותר בעולם, המגיעים אליכם עם אחריות מלאה. גם שירותי ההתקנה של דודי הקיטור ניתנים על ידי הטכנאים עם אחריות מלאה, כך שכל לקוח שלנו יכול לפנות אלינו אם במקרה מתעוררת בעיה.

אנו דואגים לספק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, הכולל ייעוץ והכוונה מקצועיים לבחירת הדוד המתאים לצרכיו, התקנת דודי קיטור מקצועית ומתן שירותי תחזוקה ותיקונים על ידי צוות מומחים.

 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי התקנת דודי קיטור שעושים את ההבדל,
צרו עמנו קשר בטל' 073-7815921 או דרך האתר וקבלו את השירות הטוב ביותר.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן