התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

החלפת צינורות בדודי קיטור

דוד הקיטור הוא מכשיר חשוב בעבודה של גופים תעשייתיים רבים

הקיטור הוא אחד הכוחות המניעים החשובים ביותר בהתפתחות העולם המודרני כפי שאנו מכירים אותו כיום. מאז ימי המהפכה התעשייתית של סוף המאה ה-19, מנועי וטורבינות הקיטור שינו את החברה האנושית מחברה חקלאית וכפרית לחברה המודרנית, המפותחת והתעשייתית שאנחנו מכירים כיום. ולמרות שב-150 השנים מאז ועד היום התפתחה התעשייה הטכנולוגיה ועשתה כברת דרך מדהימה, הנחיצות הרבה של גופים רבים בעבודת קיטור איכותית נשארה בעינה.

השימושים המודרניים של קיטור הם רבים, בעולם התעשייה ובתהליכים שונים של הפקת אנרגיה וניצול יעיל שלה, ואת הקיטור אנחנו מייצרים כיום בעבודה איכותית של דודי קיטור. דוד הקיטור הוא מכשיר המבוסס על מאגר מים, מערכת בעירה המבוססת על משאב דלק כזה או אחר, ומערכת בקרה השולטת על עבודת הדוד כולו.

מערכת הבעירה מבעירה את חומר הדלק ומחממת את המים, עד שאלה הופכים לאדי מים בלחץ גבוה – וזהו למעשה הקיטור, אותו אנחנו מנצלים במערכת של צינורות המחוברים למערכות השונות בעסק שלנו, וכך אנחנו מנצלים אותו לעבודה חסכונית ויעילה. עם זאת, הגורם המקשר בין דוד הקיטור ובין שאר חלקי העסק שלנו – הצינורות – הוא גורם חשוב מאוד שאסור לנו להתעלם ממנו. אחת לתקופה, חשוב מאוד שנבצע החלפת צינורות בדוד הקיטור שלנו ובמערכות המחוברות אליו.

מתי נצטרך לבצע החלפת צינורות בדוד הקיטור שלנו, וכיצד נעשה זאת נכון?

  • כפי שהסברנו, עבודתו של דוד הקיטור היא חסרת כל ערך אם מערכת הצינורות בתוכו ומערכת הצינורות המחוברת אליו מותקנת בצורה לא יעילה. בנוסף, מערכת צינורות עם פגם כזה או אחר יכולה להפוך למפגע בטיחותי של ממש בעסק שלנו. לכן חשוב מאוד לבחון את מצבם של הצינורות בדוד הקיטור שלנו אחת לתקופה קבועה (ובכל מקרה הדוד נבדק אחת לשנה), ולבצע החלפת צינורות בדוד ובצינורות המחוברים אליו בהתאם לצורך שנקבע על ידי הבודק.

 

  • לאחר הבדיקות שמצביעות על הצורך שלנו להחליף את הצינורות הקשורים לדוד הקיטור שלנו, יש לבצע את ההחלפה הנ"ל בצורה האיכותית והיעילה ביותר. עבודתו של דוד הקיטור תושבת לפרק זמן קצר, ובפרק זמן זה אנחנו נפנה לשירות האיכותי בתחום דודי הקיטור, שיבצע את החלפת הצינורות בצורה מקצועית, מהירה ויעילה בעסק שלנו. פנייה לשירות איכותי בתחום זה היא חשוב גם משום שהעבודה המקצועית והמוצרים האיכותיים של שירות איכותי יבטיחו כי הצינורות החדשים ישרדו זמן רב, ולא נזדקק לשירות שכזה בשנית משך זמן רב לאחר החלפת הצינורות.

החלפת צינורות בדודי הקיטור של העסק שלכם עושים רק עם קיטור (אחזקות) בע"מ

החלפת צינורות בדוד קיטור, כמו כל שירות אחר הקשור לדוד קיטור, כדאי לבצע רק עם החברה המקצועית והאיכותית ביותר בתחום בארץ – קיטור (אחזקות בע"מ). אנחנו נבצע עבורכם את כל הבדיקות הרלוונטיות, נחליף מה שצריך להחליף ונדאג לכך שמערכת הקיטור בעסק שלכם תהיה ברמה הבטיחותית וברמת היעילות הגבוהות ביותר שניתן להשיג.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן