התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

דודי קיטור משומשים

הדוודים הישנים שלכם מקולקלים או סובלים מבלאי עקב שימוש מרובה? מעוניינים לחסוך בהוצאות ולרכוש דודי קיטור ישנים אך אמינים ומשופצים? אם כן, הגעתם לכתובת הנכונה.

חברת קיטור (אחזקות) בע"מ מתמחה בתיקון ובשיפוץ דודי קיטור משומשים ובמכירתם במחיר הוגן, כולל מתן שירותי התקנה עבורם.
 
חייגו אלינו למספר – 073-7815921 ונשמח להעניק לכם שירות מהיר אדיב ומקצועי – באחריות!

תיקון ושיפוץ דודי קיטור משומשים

כמו כל מכשיר שנמצא בשימוש מרובה, גם דודי קיטור נוטים להתבלות ולהתקלקל במשך הזמן. אולם אין זה אומר שיש להיפטר מהם. אנו בחברת קיטור (אחזקות) בע"מ מתמחים בתיקון ובשיפוץ דודי קיטור משומשים, ונשמח להעניק גם לכם את שירותנו. דוד קיטור משומש טוב כמו כל דוד קיטור חדש, אך במחיר זול יותר. צריך לבדוק כל דוד קיטור למכירה , אם הוא היה בשימוש קודם לכן ובמידה וכן תוכלו לקנות אותו במחיר מופחת ולהינות מאיכות מצויינת.

הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברנו בתחום, כמו גם לצוות העובדים המיומן של חברתנו, יש ביכולתנו לספק מענה מקצועי ויעיל לכל תקלה או בעיה, ולהעניק ללקוחותינו את הטיפול הטוב ביותר עבור הדוודים שלהם.

חיסכון באנרגיה גם באמצעות דודי קיטור משומשים

חברת קיטור (אחזקות) בע"מ מתמחה בטיוב ואופטימיזציה של מערכות אנרגיה, לרבות דודי קיטור, לשם חיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה. בין שלל עבודות השיפוץ והתחזוקה לדודי קיטור משומשים, חברתנו מתמחה בשיפור היעילות האנרגטית של הדוודים, כך שיצרכו פחות אנרגיה והזיהום הסביבתי יפחת.

בין שלל העבודות שאנו מבצעים בבתחום ניתן למנות:

  • הרכבת מבערים לדוד קיטור משומש באמצעות עבודות ריתוך מתקדמות.
  • הסרת משקעי אבנית המצטברים בתוך דודי הקיטור, הגורמים להאטת פעולת החימום, באמצעות ניקוי כימי ייחודי. האבנית מקשה על חימום המים בדוד, ולכן גורמת לבזבוז מיותר של אנרגיה. ניקוי האבנית מותיר בדוד הקיטור מים רכים (ללא אבנית) בלבד, שאינם פוגמים ביעילות עבודתו של, וכך נמנע בזבוז של אנרגיה.
  • מכירת מסירי שומנים ותוספים מיוחדים למניעת הצטברות אבנית בדוודים. חומרים אלו תורמים לעבודתם התקינה של דודי קיטור משומשים ושומרים על אורך חייהם.
  • ועוד…

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים, וליהנות משירותי תיקון ושיפוץ שיחדשו את הדוודים שלכם ויאריכו את חייהם. כמו כן, אצלנו תוכלו לרכוש דודי קיטור מכל סוג, חדשים ומשומשים, במגוון רחב ובמצב מעולה, ולחסוך בהוצאותיכם.

צרו עימנו קשר – לחצו כאן ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן