התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

דודי קיטור בתעשייה

דודי קיטור לתעשייה מנוצלים בהקשרים הנדסיים ומכניים. הם מסוגלים להעביר אנרגיית חום לצרכים שונים ומומלץ להשתמש בהם בגלל סיבות מגוונות:

א. נצילות

קשה למצוא מערכות המסוגלות להתחרות עם דודי קיטור לתעשייה מבחינת אחוזי נצילות. דודי קיטור מגיעים לנצילות שיא בשימושים תעשייתיים וכך חוסכים 10%-20% מהדלק בהשוואה למערכות אחרות. דודי ומערכות קיטור מגיעים עם מבער בהתאמה פרטנית לצרכי הלקוח וכך מבטיחים מענה יעיל לכל דרישה תעשייתית.

ב. שליטה ובקרה

בתעשייה המודרנית אין מקום לטעויות ומערכות שליטה ובקרה קובעות תפוקה והספקים. מומלץ להשתמש בדודי קיטור כדי לקבל התרעות על חוסר אופטימיזציה, לבצע התאמות ושינויים ולטפל במהירות בתקלות. השליטה והבקרה מיושמים על ידי נציגי התעשייה והם עוברים הכשרה מיוחדת על מנת למצות את הפוטנציאל של דודי קיטור חדשים.

ג. אמינות

גם מבחינת אמינות יש לדודי קיטור יתרונות על פני מערכות אנרגיה אחרות בתעשייה. האמינות מדגישה את הערך המוסף של דודי קיטור והופכת אותם לחלק בלתי נפרד ממפעלי תעשייה בארץ ובעולם. בנוסף, ניתן לבצע תכנון הנדסי ולהשיג התייעלות אנרגטית לשנים רבות. האמינות חוסכת הוצאות תחזוקה עבור מפעלי תעשייה וכוללת אחריות על חלקי חילוף וטיפול בתקלות.

איך פועלים דודי קיטור במסגרת תעשייתית?

אופי הפעולה של דודי קיטור לתעשייה יחסית דומה, על אף שיש דגמים שונים הנמדדים בתפוקה או ברמת הלחץ והטמפרטורות של אדי המים. לכל מערכות הקיטור יש מיכל מים, מערכת בעירה ומערכת פיקוד ובקרה. מערכות אלו מאפשרות לדודי קיטור להעביר אנרגיית חום ולאחר מכן לנצל אותה כדי להפעיל מכונות, לנקות משטחים או לייצר תנאים מבוקרים תוך כדי שריפת דלק נוזלי או מוצק. דודי הקיטור גם מחממים את המים עד לרתיחתם והעברתם לצרכים שונים במערכת.

מאפיין משותף נוסף של דודי קיטור לתעשייה הוא הבטיחות. בכל מערכות הקיטור יש אביזרי בטיחות מהסוג של מראה גובה מים, מד לחץ, פרסוסטט ושסתום ביטחון. אביזרי הבטיחות משפרים את רמת היעילות של מערכות הקיטור ומוכיחים שוב מדוע מומלץ להשתמש בהם בתעשייה.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן