התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

דודי קיטור

דודי קיטור משמשים למטרה עיקרית אחת: העברת אנרגיית חום ממקום למקום. המטרה הזו משמשת בתחומים רבים מספור, החל מתעשייה על ענפיה השונים, ועד למקומות בילוי כגון בריכות. אז הבה ונבדוק איך זה עובד.
חברת קיטור (אחזקות) בע"מ הוקמה לפני יותר מ-23 שנים ומאז צברה ניסיון נרחב במערכות ובדודי קיטור. אנו מכירים היטב הן את המוצרים החדשים והן את הפיתוחים הישנים יותר. אצלנו כל דוד ודוד זוכה ליחס מיוחד.

מבנה המכשיר

כל דוד קיטור מורכב מ-3 חלקים עיקריים: מכל מים ממנו מגיע חומר הגלם, מערכת בעירה שהופכת את המים לקיטור ומערכת בקרה המאפשרת שליטה אפקטיבית על כל התהליך. במערכת הבעירה שורפים דלק מסוג כלשהו, כדי להפיק כמות רבה במיוחד של אנרגיית חום. סוג הדלק שמפיק את האנרגיה הרבה ביותר הוא הסולר, ולכן הוא משמש להפעלה של מערכות גדולות.

הדלק, כאמור, נשרף במערכת הבעירה ומחמם את המים הנמצאים במכל המים. ממכל המים עובר הקיטור אל המקום הייעודי ומבצע את תפקידו.

עבודה בטיחותית עם דודי קיטור

מתקנים אלו עלולים להיות מסוכנים, שכן הקיטור הינו בעל טמפרטורות גבוהות. מסיבה זו ישנם כמה מנגנוני ביטחון שיש להקפיד על תקינותם. יש לציין כי לא כל אחד יכול לעבוד עם המכשירים הללו, אלא רק גורמים מוסמכים שעברו קורס מיוחד. כל תקלה, כל פעולת תחזוקה ובכלל כל נגיעה בדוודים צריכה להתבצע על ידי גורמים מוסמכים בלבד. הנחיה זו יצאה באופן ישיר ממשרד העבודה.

לרשותם של כל משתמשי הדוודים עומדות שתי אפשרויות לטיפול במכשירים הללו: העסקת בוגר מוסמך של קורס מפעילי דודי קיטור או פנייה לשירותי תחזוקה של חברה המתמחה בתחזוקתם של מתקנים אלו.

אנו, חברת קיטור (אחזקות) בע"מ, מעמידים לרשותכם שירות מקיף לכל סוג דוד קיטור. כל העובדים שלנו הם מפעילים מיומנים ומביני עניין, שישמחו לתת לכם מענה מהיר ברגע שתזדקקו לו.

פעולות תחזוקה לדודי קיטור

יש לזכור שדודי קיטור זקוקים לפעילות תחזוקה רבה ביותר. קודם כל, בדומה לרכבים ממונעים, המכשירים הללו עובדים טסט שנתי אליו יש להתכונן. אנו מציעים לכם שירות הכנה מקדימה לטסט השני כדי להבטיח ביקורת סדירה ללא תקלות.

חשוב לזכור שכל מה שמכיל מים, מכיל גם אבנית שלא עושה טוב לשום מכשיר, ולכן אנו מבצעים ניקוי יסודי לאבנית בדודי קיטור. פעולת תחזוקה זו חיונית ביותר לכל סוגי הדוודים. פרט לכך, אנו מספקים חומרים המסייעים בהארכת חיי המתקן ובשמירה עליו, על ידי מניעת קורוזיה ואבנית, סיוע בהסרת שומנים וכו'. שימוש בתוספים אלו יבטיח לכם פעולה תקינה וחיסכון באנרגיה למשך שנים רבות יותר.

פרט לכך, אנו בונים מוצרים נלווים ומשלימים לדוד, כגון: לוחות בקרה, עבודות ריתוך ומסגרות שונות. השירות שלנו יהפוך את השימוש שלכם בדודי קיטור לפשוט יותר ויאפשר לכם לחסוך כסף רב על תחזוקה.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן