התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

איך לבחור דודי קיטור?

איך לבחור דוד קיטור לתעשייה

דוד קיטור הוא אמצעי מצוין להעברת אנרגיה ממקום למקום, באמצעות מים חמים. יש מספר דברים שכדאי לעשות לפני שרוכשים דוד קיטור, על מנת להבטיח ככל שרק ניתן, שהוא יאפשר לכם להשתמש בו בצורה בטיחותית לאורך זמן.

 

בחירה נכונה של חברה

חשוב מאוד לרכוש דוד קיטור תעשייתי אך ורק מחברה מוכרת, אשר משרתת לקוחות רבים (ורצוי גדולים ו/או מוכרים) בשוק הישראלי. רכישת המוצר מחברה כזאת תאפשר לכם להיות בטוחים שיש לכם "גב", ובכל מקרה של תקלה או שאלה – יהיה לכם אל מי לפנות, או, אם לדייק – יהיה לכם ממי לקבל תשובה.
בנוסף, רצוי מאוד לרכוש את הדוד מחברה שמספקת גם שירותי תחזוקה שוטפים ושירותי תיקונים, על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר עבור המתקן שרכשתם.

 

עמידה בכל דרישות התקן

גם כשאתם רוכשים דוד קיטור תעשייתי מחברה מוכרת, חשוב מאוד שתוודאו שהדוד מיוצר על פי כל דרישות התקן, על מנת להיות בטוחים שמדובר במתקן בטיחותי. אחרי הכול, דוד קיטור מכיל בתוכו מים שמתחממים לטמפרטורה מאוד גבוהה, ולכן חשוב שהוא יהיה עמיד וחסין ככל שרק ניתן מפני נזילות.

 

חשיבות האחריות

קבלת תעודת אחריות מטעם החברה המייצרת חשובה בכל רכישה של מכשיר חשמלי, אולם כשמדובר במתקן תעשייתי שעלול גם להוות סכנה של ממש לרכוש ולנפש, יש לכך חשיבות גדולה פי כמה. ודאו שאתם מקבלים תעודת אחריות בתוקף, עם חותמת ברורה של החברה, אשר תאפשר לכם לקבל שירות בכל מקרה של תקלה.

רכישה של דוד קיטור תעשייתי על סמך הפרמטרים הללו תאפשר לכם לדעת שהמתקן שאתם קונים הוא איכותי ושסביר מאוד להניח שהוא יוכל לשמש אתכם בבטחה לאורך זמן.

 

דודי קיטור תעשייתיים קונים בקיטור

חברת קיטור משווקת דודי קיטור תעשייתיים חדשים ומשומשים בגדלים שונים, כולם עומדים בדרישות התקן המחמירות ומגיעים עם אחריות מלאה.
הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת הדוד המתאים ביותר לצרכים שלכם, ויעמוד לשירותכם בכל שאלה, גם לאחר הרכישה.

לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו 073-7815921 ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן