התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

מחולל קיטור חשמלי לתעשיה

מחולל הקיטור נועד בעיקר על מנת לייצר אדים ממים חמים למטרות שונות. הרעיון הוא לייצר מחולל קיטור חשמלי לתעשייה על מנת להימנע ככל הניתן מזיהום של הסביבה בנפט או בסולר. העבודה של המערכת הקיטור בעזרת החשמל מאפשרת לייצר אדין על ידי חשמל ללא צורך בדלק מסוגים שונים שמזהם את הסביבה ועולה בדרך כלל גם יותר. כך שבעזרת עבודה עם מערכת קיטור לתעשייה שמופעלת בעזרת חשמל חוסכים גם אנרגיה וגם כסף.

חיסכון באנרגיה

מחולל קיטור חשמלי לתעשייה חיוני עבור עבודה במפעלי יצור שמעוניינים לחסוך כסף ואנרגיה בעבודת הקיטור שלהם. גם בתים פרטיים ובניינים לעיתים ישתמשו במערכת, בהתאם לצרכים. דוד הקיצור התעשייתי יהיה מתאים בעיקר עבור מבני תעשייה שונים ואילו דודי קיטור אחרים מותאמים לעבודה בבתים פרטיים. המוצר עצמו שונה לחלוטין ומותאם לצרכים של התעשיה. בשני המקרים, הרעיון של ההפעלה בעזרת חשמל הוא החסכון המשמעותי באנרגיה שמתורגמת בסופו של יום לכסף.

איך זה מתורגם לכסף?

העלויות של ייצור קיטור בעזרת סולר או גם נעות בין שלוש מאות שקלים לבין ארבע מאות שקלים עבור ייצור של טון קיטור. אל מול זאת, בעזרת מחולל קיצור חשמלי ניתן להוריד את העלויות לכמאה שקלים בלבד עבור טון של קיטור. ההבדל בעלויות משמעותי מאוד למפעלים שנעזרים בקיטור על מנת לייצר באופן קבוע. זוהי הסיבה המרכזית שרוב התעשייה, הישראלית והעולמית, עוברת, במידה ולא עברה כבר, לעבודה בעזרת חשמל.

השימושים של מחולל קיטור חשמלי לתעשיה

מחולל קיטור חשמלי משמש במספר רב של מפעלים ושל תחומי תעשיה וניתן לראות אותו בפעולה בלא מעט מקומות בתעשייה הישראלית בפרט והעולמית בכלל. ממחלבות ועד לתעשיית המזון או כריית מחצבים. הקיטור משמש לאין סוף צרכים ופותר בעיות בלא מעט סוגים של עבודות שונות. גם התעשייה הפטרוכימית משתמשת בו באופן קבוע, כמו תעשיות הנייר והתרפות. המשותף לכל תעשיות אלו הן שמחולל הקיצור עוזר לחסוך בעלויות במהלך הייצור.

היכן עושים שימוש במחוללי קיטור?

למעשה, מחולל קיטור חשמלי לתעשיה משולב בתעשייה עבור חימום, התקנות שונות, גיבוי למערכות חימום שמופעלות בדרכים שונות וחולי. למעשה, הקיטור נועד במקרים אלו ובשימושים אלו על מנת ליצור חום קבוע במקומות שונים בתוך תהליכי הייצור עצמם. כמו כן, משתמשים בו גם על מנת לייצר חימום במבנים גדולים במיוחד. על פי רוב, מערכות הקיטור השונות סמויות מהעין ומשולבות בתוך פסי הייצור, בתוך קירות המבנה או במקומות אחרים שאינם חשופים.

יתרונות של עבודה בעזרת חשמל

מעבר ליתרון המשמעותי ביותר של עבודה עם מחולל קיטור חשמלי לתעשיה במקום מחוללי קיטור שפועלים על ידי דלקים שונים, הרי הוא החסכון המשמעותי בעלויות, ישנם לא מעט יתרונות אחרים לעבודה בעזרתו. ראשית בשימוש בדוד קיטור חשמלי אין פליטה, אין פיח, אין להבות ואין בעירה, מה שהופך אוטומטית את המערכת לבטוחה הרבה יותר מאחר ואין סכנת שריפה. שנית, אין דלק, מה שאומר מי שנהנית היא קודם כל הסביבה שלנו.

לסיכום – יש לנו רק כדור אחד

נכון, היתרון המשמעותי של מחולל קיטור חשמלי לתעשיה הוא הכסף שהוא חוסך. אבל אסור לשכוח, לא פחות חשוב מזה הוא היכולת של המערכת הנהדרת הזאת לחסוך גם באנרגיה שהיא צורכת ובזיהום שהיא לא פולטת, בניגוד למערכות הישנות. השילוב של מחולל קיטור הוא גם כך נחוץ עבור תחומי תעשיות שונות, כך החיבור למחולל שמופעלת בעזרת חשמל לא רק חוסך עלויות אלא גם תורם ולו בקצת לכדור הארץ.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן