התקשרו
התקשרו
צרו קשר
צרו קשר
חיפוש
Close this search box.

חיפוש

נווטו
נווטו

דודי קיטור להשכרה

השכרת דודי קיטור הינה מומחיות. נדרש ידע רב ומקיף, לצד ניסיון עשיר ומקצועיות גבוהה כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנו בקיטור אחזקות מתמחים בדודי קיטור לצרכים מגוונים, פרטיים ותעשייתיים, ועושים את עבודתנו לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו המרוצים. קרוב ל-20 שנות ניסיון מדברות בעד עצמן ומעידות כי אין פינה נשכחת בעבודה שלנו ואין שום היבט שאותו אנו מזניחים.

השכרת דודי קיטור חסכוניים באנרגיה

בין אם אתם רוכשים דודי קיטור, ובין אם אתם משכירים אותם לתקופת זמן מוגבלת, צריכת החשמל של דודים שאינם חסכוניים יכולה להעלות את המחיר הכולל שאותו תשלמו עבור השימוש בדודים אלו בצורה ניכרת ומשמעותית. דודי הקיטור שלנו פועלים בשיטת חוסכים בירוק, החוסכת באנרגיה ככל הניתן ומאפשרת לכם להשתמש בקיטור של הדוד מבלי לקרוע את חשבון החשמל שלכם.
 
עכשיו במלאי דודי קיטור מזוודים ומוכנים להשכרה מיידית
דוד קיטור 2.5 / 4 / 6 טון
התקשרו: 073-7815921

דודי קיטור למגוון רחב של שימושים

אנו בקיטור אחזקות מספקים דודי קיטור להשכרה לכל הצרכים, פרטיים ומוסדיים ועובדים בעיקר עם מפעלים שמכירים את אופן פעולתם של דודים מסוג זה. ברוב המקרים, מדובר בהשכרה לצרכים ספציפיים כמו פרויקט קצוב בזמן, בעיקר עבור מפעלים שעושים שימוש בדודי לפרק זמן מוגבל. בין אם זה לצרכי ניקוי מאסיביים ובין אם מדובר בפרויקט של הפקת אנרגיה המגיעה מקיטור, דודי הקיטור שלנו יספקו את העבודה בצורה הטובה ביותר וללא תחרות.

השכרה הכוללת שירות מקיף ואחריות מלאה

בעת השכרת דודי קיטור ישנם אלמנטים נוספים רבים הכרוכים בפעילות האופרטיבית של הדוד. אנו נספק עבורכם את כל השירותים הנלווים הנדרשים עבור הדוד שלכם: בניית לוחות חשמל מקיפים המבקרים את פעולת הדוד, מחליפי חום, התקנה של מד גובה שמראה לכם בכל עת את גובה המים בדוד ועוד.

 

אל תהססו! צרו קשר עוד היום!

אנו מזמינים אתכם לפנות לאחד ממומחי השירות שלנו שיספק לכם את כל ההסברים הנדרשים ואת המידע הדרוש עבור השכרת הדוד הרלוונטי עבורכם. אנו נבנה עבורכם את חבילת השירות המושלמת שתבטיח שכל הצרכים שלכם ימולאו עד תום.

לפרטים והזמנות התקשרו: 073-7815921

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בעמוד יצירת קשר באתר

הצהרת נגישות עסק

עסק ללא קבלת קהל, שירות בבית הלקוח. טלפון בית העסק מונגש לכבדי שמיעה
דילוג לתוכן