קיטור-אחזקות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר עם קיטור
 
* שם:
 
* טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחליפי חום

 

 

תפקידו של מחליף החום הוא להעביר חום מחומר זורם אחד לחומר זורם אחר, כאשר חומר זורם יכול להיות נוזל או אוויר. מטרת ההעברה היא ליצור אנרגיה, שבאמצעותה אפשר לקרר או לחמם.על מנת ליצור קירור מחליף החום משתמש בטמפרטורה של החומר הזורם הראשון, ועל מנת ליצור חימום מחליף החום מעביר אותה מהחומר הראשון שהטמפרטורה שלו גבוהה - אל החומרהזורם השני. מחליף החום משמש בהרבה מאוד מתקנים בתעשייה, ברדיאטור של כלי הרכב בהם אנחנו נוסעים ועוד, אולם אחד השימושים העיקריים והמוכרים יותר שלו, הוא סיוע לחימום המים בדודי קיטור ושמש. 

 
מחליפי חום
 

 

כיצד פועל מחליף חום בדוד שמש / קיטור?

 

מחליף החום המותקן בתוך הדוד הוא מתקן בצורת ספירלה, אשר דואג לחימום המים שנמצאים בתוך הדוד.

חברת קיטור משווקת מחליפי חום מכל הסוגים, המתאימים לתחומי התעשייה השונים:

 

מחליפי חום סגורים

 

מיועדים למתקנים שבהם אין כל מגע בין שני הזורמים. החום מוסע מזורם אחד אל השני על ידי מחליף החום אל תוך צינור או פלטה המפרידים ביניהם, ואשר הטמפרטורה בהם גבוהה מאוד.משם החום עובר בהולכה אל הזורם השני ומתפזר בו. חלק מהחום הולך לאיבוד בדרך, ולכן המחליף מיועד למקרים בהם אין צורך בחום שווה בין הזורמים. בין מחליפי החום הסגורים ניתן למצוא מחליף חום פלטות ומחליף חום קליפה וצינורות.

 

מחליפי חום פתוחים

 

מיועדים למתקנים בהם יש מגע ישיר בין שני הזורמים, שמתערבבים זה בזה. מחליף חום זה מעביר את החום בצורה כזאת שהזורם המעורבב יהיה בדיוק באותה טמפרטורה של הזורם ממנו נלקח החום, ואין אבדן של חום "בדרך". מחליף חום קיטורי הוא אחד ממחליפי החום הפתוחים, המשמשים לצרכים רבים בתעשייה. 

 

מחליפי חום מחדשים

 
מחליפים בהם קיים מתקן מיוחד שאוגר חום מזורם אחד ומעביר אותו בהדרגה לזורם השני. מתאים לשימוש כשצריך שיותר חום יעבור לזורם הקר. 

קיטור לשירותכם

אצלנו תמצאו את כל סוגי מחליפי החום, ולקבל ייעוץ מקצועי להתאמה מדויקת של המתקן לצרכים שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להגיד לנו מהי הטמפרטורה הרצויה של הזורם ובאיזה חומר מדובר, ואנחנו נציע לכם את מחליפי החום שעונים על הדרישות (חומר חומצי דורש מחליף חום עמיד, מזון צריך מחליף חום שאינו מחליד ועוד). 

בנוסף לסיוע מקצועי בבחירת מחליף החום נשמח לספק לכם גם שירותי התקנה מקצועיים הניתנים על ידי מתקינים מוסמכים בלבד., כמו גם שירותי החלפה של מחליף חום ישן בחדש.

צוות הטכנאים שלנו מספק שירותי תיקון של מחליפי חום במידת הצורך, וברוב המקרים מאפשר לכם להמשיך להשתמש במתקן למשך שנים רבות נוספות.

ניתן להזמין  מערכת הכוללת דודקיטור ומחליפי חום – בהתאם לצורך. 


לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 7455382 - 09
או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב שדה ורבורג
טל: 7455382 - 09
פקס: 7414068 - 09
שעות פתיחת המשרד : א' - ה' 16:00 - 07:00
למקרים דחופים חייגו 
053-7702804 (24 שעות)
מען למכתבים: ת"ד 652, כפר-סבא 44106